İl Müdürlüğümüz konferans salonunda 04.06.2024 tarihinde teknik personel ve üreticilerin katılım sağladığı “Enerji Verimliliği, İnovasyon" ve “Tarımda İnovasyon-Batman Tarımında Alternatif Ürünler" konulu eğitim toplantısı yapıldı. Eğitim sunumlarını Batman Üniversitesinden Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mehmet Rıda TÜR ve İl Müdürlüğümüz personeli Dr. Ayşegül TAVUKCU yaptı. Soru cevapların ardından toplantı son buldu.